דף זה עדיין בבניה

"...עברו כבר שנתיים מאז שסיימנו את הטיפול הזוגי  המופלא אצלך ואת האינטנסיב אצלך ואצל יגאל... לשתף אותך בדברים מרגשים שקורים לנו. אנחנו ממש מקפידים על ביקורים מעבר לגשר זה בעולמה של זו ועל מרחב זוגי שכיף לחיות בו. הכלי הפשוט והמדהים הזה שנמצא בידינו מאפשר לנו לנקות את המרחב ולקדש אותו..." - אורה ואבי.

"עידית ויגאל היקרים, רצינו להודות לכם על סופ״ש שלא נשכח לעולם, ועל כך שעזרתם לנו להתחיל את השנה הזו עם הרבה חיוכים ושמחה..." - דרור וליאת.

אודות הנחיה ברקפת:
"...יגאל הוביל את המשתפים ברגישות גדולה ואמפתיה. יגאל גילה יכולת גבוהה להתחבר לחוויה ולקושי שלהם ויחד עם זאת לעודד אותם לצאת מתוך ההימנעות, להתקדם ולאתגר את עצמם, תוך שימוש בשיקופים בעלי ערך רב. ניכרת אצל יגאל יכולת גבוהה לחשיבה והבנה של תהליכים אישיים פנימיים וקבוצתיים ויצירת קשרים משמעותיים עם המשתתפים. בנוסף לאלו יגאל מביא אתו להנחיה התמסרות גדולה ופתיחות ללמידה...".

אודות התנדבות בשירות הסוציאלי של בית החולים וולפסון בזמן מבצע "חרבות ברזל":
"... סייע במתן תמיכה רגשית לפצועי המלחמה ולנפגעי החרדה, כולל התערבויות טלפוניות ומעקב לנפגעים אשר שוחררו מבי"ח ... מתנדב אחראי ומסור ... לאורך כל התקופה, יגאל הפגין מסירות ומקצועיות ראויים לציון. התרשמתי רבות מנועם הליכותיו ומנכונותו העצומה לעזור למטופלים ..." - סגנית מנהלת השירות.

אודות סדנת זוגות:
"במהלך חייך אתה צובר מספר דמויות מפתח שהשפיעו במיוחד על חייך. אין לי ספק כי שניכם, כל אחד לחוד ושניכם יחד הצטרפתם אל מניין דמויות בודדות אלו. ועל כך תודתי והערכתי המלאה." - רוני.

"הגענו לפה עקב מצב משברי ונראה שיצאנו מזה הרבה מאד בזכות הסדנה. אני מסיר בפניכם את הכובע על הרצינות וההשקעה של שניכם בסדנה. קשה לי להיזכר במקרה דומה בו הרגשתי (בארץ) שקבלתי תמורה מלאה לכספי. כל הכבוד על הסבלנות האמונה והעקשנות שלכם … בתור מי שביסודו לא מאמין בסדנאות/פסיכולוגים וכיוב' הופתעתי מאוד. יישר כוח." - עודד.

"אני מאוד מרוצה…האופן שבו שילבתם בין תיאוריה ומעשה, הקשבה ולימוד, חוויה קבוצתית וזוגית היה מקסים בעיני. אהבתי את ההנחיה המשותפת, האופן בו השלמתם זה את זו והאופן הכן והפתוח שבו הבאתם את עצמכם ואת הקשר שלכם..." - דליה רזניצקי.

"אמליץ בחום למי שאראה לנכון… אהבתי את הרצינות, הלהט, התשוקה והאמונה של המנחים בדרך." - שמוליק סלינס
"ההתנסויות היו מצוינות, והשפעתן ניכרה גם זמן רב לאחר אותו ערב… אני בעיקר מרוצה מהשפעת הסדנה על הזוגיות שלנו, מהדוגמא האישית של עידית ויגאל, מהסיפורים האישיים שלכם, מהאווירה הטובה שהשריתם בכל ערבי הסדנה, ובעיקר מהכלים המצוינים שקיבלנו מכם. הרצון שלכם לתרום לזוגות המשתתפים כמה שיותר ניכר בכל משך הסדנה… האווירה בבית והיחסים בינינו הרבה יותר טובים מאשר לפני הסדנה. התקשורת השתפרה גם כן." - חניתה סלינס.

אודות סדנת מבוא לאימאגו:
"ממש נהניתי מהסדנה, הסברת את החומר בדרך עניינית ומהנה. מאד נעים לשמוע אותך וההנחיה שלך מלאה נוכחות... ריגש אותי מאד שאשתך באה אתך וששיתפתם דברים מהזוגיות שלכם בפתיחות... למדתי את היכולת לחוש את אנרגיית התקשורת דרך העיניים.... ריגשה אותי הפתיחות של כל המשתתפים." - אוסי פדר.