ייעוץ זוגי
הקשר הזוגי שלכם הוא הנדבך המרכזי עליו נשענת המשפחה כולה, והוא משפיע עמוקות גם על החוויה האישית של כל אחד מכם. ההחלטה לפנות לייעוץ זוגי היא החלטה מבורכת וחשובה. עם זאת, מדובר בתהליך שהוא לעתים קרובות ארוך, מפותל, דורש השקעה מאמץ ואומץ. אני כאן כדי להנחות אתכם בדרך הזו, מתוך הבנה ששלושתנו נעבוד יחד לטובת קשר טוב יותר, עשיר יותר, עמוק יותר, ולטובת צמיחה הדדית של שניכם. כולנו מתחייבים להיות מעורבים בתהליך.
אינטנסיב - הנחיה של יומיים מלאים "זוג מנחה זוג": במשך יומיים אתם מגיעים אלינו (עידית ואני) ועוברים תהליך מרוכז בו זוג אחד (אנחנו) מנחה זוג אחר (אתם) בתרפיית המפגש. עוד ראו באתר של עידית.
ייעוץ משפחתי
במקרים רבים מה שנראה כאתגר של חלק מהמשפחה, בדרך כלל פרט מסוים בתוכה, מתברר כסוגיה מערכתית שהטוב ביותר הוא לטפל בה במסגרת המשפחה כולה.
"משפחה" עבורי הוא מושג גמיש - המשפחה יכולה להיות גרעינית, מורחבת, חד הורית, חד מינית, פוליאמורית ועוד. אתם מגדירים מי במשפחה שלכם. אני מספק מרחב ידידותי, מכיל ובטוח לכולם, כולל להט"בים לסוגיהם.
היכן הייעוץ נערך?
בביתי ברחוב לשם 20 ברחובות.
ומה עם זום?
אמונתי היא שהייעוץ הטוב ביותר הוא פנים אל פנים. עם זאת אני מודע לצרכים השונים. ייתכן ייעוץ היברידי (לזוג בלבד) - רוב הפגישות בזום אך חלקן (למשל הראשונה) חייבות להיות אל פנים פנים. דרישות הכרחיות הן: אינטרנט יציב מצלמה ומיקרופון טובים, הזוג 100% מהזמן כולו בפריים, אפס הפרעות חיצוניות.
כמה זמן זה ייקח?
הייעוץ אינו מוגדר כ"קצר מועד", ומשכו תלוי במורכבויות שאתם מביאים ובהתקדמות תוך כדי. לא יהיה זה אחראי לנקוב פרק זמן מראש.
ייעוץ image